مجله طراحی
مجله طراحی
تولید / ارسال تولید / پخش

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

تولید / ارسال تولید / پخش Ashgabat Tele - مرکز رادیو (برج تلویزیون) یک بنای یادبود با ارتفاع 211 متر است که در حومه جنوبی عشق آباد پایتخت ترکمنستان واقع در تپه 1024 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. تلویزیون برج مرکزی قطب اصلی برای تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی ، تولید پست و پخش است. و یکی از بهترین نمونه های پیشرفته ترین تکنولوژی دیجیتال است. تلویزیون برج باعث شد تا ترکمنستان پیشگام پخش زمینی HD در آسیا شود. تلویزیون برج بزرگترین سرمایه گذاری فناوری 20 سال گذشته در پخش است.

نام پروژه : Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower), نام طراحان : Polimeks Construction, نام مشتری : Polimeks Construction .

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower) تولید / ارسال تولید / پخش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.