مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی حمل و نقل

The Cube

بسته بندی حمل و نقل محصول امضایی ما Cube یک سیستم طراحی نرم افزاری معماری است که یک فناوری اختلال اختلال در صنعت بسته بندی است. این تنها راه حل بازار است که برای بارگیری محصول در انتهای خط تولید تولید کنندگان ، روی کامیون تحویل ، و مستقیم به کف فروش خرده فروشی یا توزیع کنندگان بسیاری از صنایع مختلف طراحی شده است ، همچنین باعث کاهش بیش از حد بسته بندی و از بین بردن لایه های هزینه می شود. . این اولین طرح بسته بندی بود که به رهنمودهای تست زیست محیطی و ISTA از والمارت رسید.

نام پروژه : The Cube, نام طراحان : Luis Felipe Rego, نام مشتری : Smart Packaging Systems.

The Cube بسته بندی حمل و نقل

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.