مجله طراحی
مجله طراحی
لباس

Bamboo lattice

لباس در ویتنام ، تکنیک مشبک بامبو را در بسیاری از محصولات مانند قایق ، مبلمان ، قفس مرغ ، فانوس دریایی و ... مشاهده می کنید: شبکه بامبو قوی ، ارزان و ساخت آن آسان است. چشم انداز من ایجاد مد لباس مناسب است که هیجان انگیز و برازنده ، پیشرفته و جذاب باشد. من با تبدیل این شبکه مشبک معمولی خام و سخت به مواد نرم ، این جزئیات مشبک بامبو را به برخی از مدل های من اعمال کردم. طرح های من سنت را با فرم مدرن ، سختی الگوی مشبک و نرمی ماسه پارچه های ریز ترکیب می کند. تمرکز من روی فرم و جزئیات است ، جذابیت و زنانه بودن را به لباس پوشنده می آورد.

نام پروژه : Bamboo lattice , نام طراحان : Do Thanh Xuan, نام مشتری : Sea of Love.

Bamboo lattice  لباس

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.