مجله طراحی
مجله طراحی
خانه گنبدی

Easy Domes

خانه گنبدی طراحی و ساختار Easy Domes Icosahedron است ، در اینجا با برش رئوس و به 21 بخش چوبی تبدیل شده است. طراحی ، فضای داخلی ، مواد به عنوان رنگ و بیش از همه اجرای محیط ، ساخت و ساز و تقاضای پایدار ، تنظیمات داخلی را برای طیف گسترده ای از کاربران ارائه می دهد. این ایده برای ساختمان های سبز ، سازندگان خانه و زندگی پایدار جذاب است. در همه مناطق آب و هوایی و با مقاومت در برابر زلزله و طوفان قابل ساخت است.

نام پروژه : Easy Domes, نام طراحان : KT Architects, نام مشتری : Easy Domes Ltd.

Easy Domes خانه گنبدی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.