مجله طراحی
مجله طراحی
Piggy Bank

DEEPE

Piggy Bank جسم منحصر به فرد به شکل شکل ظاهری ، ترکیبی از یک جواهرات گرانقیمت و معتبر ، دوست داشتنی و مهربان و حضور مداوم اعضای خانواده را تشکیل می دهد ، جمع آوری کمک مالی از ویژگی های بسیار کاربردی است. اما برجسته ترین ویژگی DeePee - علاوه بر توابع استاندارد کاملاً مطابقت دارد - این است که جمله بندی جدید ، "جواهر" متن منحصر به فرد و مکمل همه خانه های اختصاصی است.

نام پروژه : DEEPE, نام طراحان : Zoltan Madosfalvi, نام مشتری : Lima Home design studio.

DEEPE Piggy Bank

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.