مجله طراحی
مجله طراحی
تلفن درب ویدیو رایگان دست

Tiara

تلفن درب ویدیو رایگان دست تیارا بسته به عرض محل استفاده ، مطابق با استفاده افقی و عمودی طراحی شده است. کیفیت زیبایی زیبایی محصول را می توان در حالت افقی و عمودی حفظ کرد. دستگاه پیچ خورده 90 درجه ثبت شده برای مانیتورهای 2.5 و 3.5 اینچی چرخش آسان مانیتور را فراهم می کند. با استفاده از سیستم قفل انحصاری ، می توان بدون استفاده از دستگاه کمکی یا نیرو ، دربها را باز کرد. فریم های قابل تعویض و کوره های بلندگو تأثیر زیبایی غافلگیر کننده ای را ایجاد می کنند.

نام پروژه : Tiara, نام طراحان : RAHSAN AKIN, نام مشتری : NETELSAN.

Tiara تلفن درب ویدیو رایگان دست

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.