مجله طراحی
مجله طراحی
جواهرات رو

Clairely Upcycled Jewellery

جواهرات رو جواهرات زیبا ، شفاف و مرتفع ، به دلیل نیاز به استفاده از مواد زاید حاصل از تولید لوستر کلر دو لون ، طراحی شده اند. این خط به تعداد قابل توجهی از مجموعه ها تبدیل شده است - همه داستان های داستان ، همه نمایانگر نگاه های شخصی به فلسفه های طراح است. شفافیت بخش مهمی از فلسفه خود طراحان است ، و این امر او را با انتخاب آکریلیک مورد استفاده منعکس می کند. جدا از آکریلیک آینه ای استفاده شده ، که خود نور را منعکس می کند ، مواد همیشه شفاف ، رنگی یا شفاف هستند. بسته بندی سی دی مفاهیم repurposing را تقویت می کند.

نام پروژه : Clairely Upcycled Jewellery , نام طراحان : Claire Requa, نام مشتری : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  جواهرات رو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.