مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

LOTUS

مجموعه حمام انعکاس حمام گلهای Lotus… حمام Lotus با الهام گرفتن از شکل برگهای گل Lotus انجام شده است Zhou Dunyi که به فلسفه کنفسیوس می آموزد گفت: "من گل Lotus را دوست دارم از آنجا که در گل رشد می کند و هرگز کثیف نمی شود". گفتمان او برگهای لوتوس همانطور که در اینجا گفته می شود دفع کننده خاک هستند. ساختار برگ گل Lotus در ساخت سریال تقلید شده است

نام پروژه : LOTUS, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS مجموعه حمام

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.