مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

LOTUS

مجموعه حمام انعکاس حمام گلهای Lotus… حمام Lotus با الهام گرفتن از شکل برگهای گل Lotus انجام شده است Zhou Dunyi که به فلسفه کنفسیوس می آموزد گفت: "من گل Lotus را دوست دارم از آنجا که در گل رشد می کند و هرگز کثیف نمی شود". گفتمان او برگهای لوتوس همانطور که در اینجا گفته می شود دفع کننده خاک هستند. ساختار برگ گل Lotus در ساخت سریال تقلید شده است

نام پروژه : LOTUS, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS مجموعه حمام

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.