مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی های قابل تغییر و میز قهوه

Sensei

صندلی های قابل تغییر و میز قهوه جدول صندلی / کافه Sensei اثری از مبلمان است که مانند بسیاری از خلاقیت های من ، با پیدا کردن روش های جدید برای استفاده از فضاهای کوچک از طریق نقشه های تصادفی هندسی آغاز می شود. سبک این پروژه به شکلی مینیمالیستی نشان داده شده است ، جایی که هیچ منحنی نداریم ، اما درعوض ما خطوط ، هواپیماها و رنگهای خنثی مانند سیاه و سفید داریم. صندلی ها ، وقتی به صورت افقی تنظیم شده و به پشت آنها بپیوندند ، یک میز کوفی به ما می دهند. بخش میانی جدول (جایی که پشت ها در کنار هم قرار گرفته اند) به طرز حیرت انگیزی قوی است و فرد می تواند حتی بدون حرکت جدول روی وسط بنشیند.

نام پروژه : Sensei, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : Sibille.

Sensei صندلی های قابل تغییر و میز قهوه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.