مجله طراحی
مجله طراحی
لوازم جانبی آشپزخانه

KITCHEN TRAIN

لوازم جانبی آشپزخانه استفاده از سبک های مختلف وسایل آشپزخانه علاوه بر آزار دیداری ، یک محیط آشپزی نامناسب را ایجاد می کند .با قرار دادن آن به طور خلاصه ، سعی کردم مجموعه ای یکپارچه از این لوازم جانبی محبوب آشپزخانه را که معمولاً در تمام خانه ها استفاده می شود ، درست کنم. این طراحی صرفاً از خلاقیت الهام گرفته شده است. "فرم متحد" و "ظاهر دلپذیر" دو ویژگی آن هستند. علاوه بر این ، این بازار به دلیل ظاهر خلاقانه اش مورد استقبال قرار می گیرد. این فرصتی خواهد بود برای تولید کننده و مشتری که 6 ظروف در یک بسته خریداری شود.

نام پروژه : KITCHEN TRAIN, نام طراحان : Ahmad Abedini, نام مشتری : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN لوازم جانبی آشپزخانه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.