مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم دیوار پرده چند منظوره

GLASSWAVE

سیستم دیوار پرده چند منظوره سیستم دیوار پرده چند منظوره GLASSWAVE باعث ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در طراحی دیوارهای شیشه ای برای تولید انبوه می شود. این مفهوم جدید در دیواره های پرده بر اساس اصل مالچ عمودی با پروفایل های استوانه ای به جای مستطیل شکل است. این رویکرد کاملاً نوآورانه به این معنی است که می توان ساختارهایی با اتصالات چند جهته ایجاد کرد که ده برابر ترکیب هندسی احتمالی در مونتاژ دیواره های شیشه ای را افزایش می دهد. GLASSWAVE یک سیستم کم ارتفاع در نظر گرفته شده برای بازار ساختمانهای متمایز از سه طبقه یا کمتر (سالن های مجلل ، نمایشگاه ها ، دهلیزها و غیره) است

نام پروژه : GLASSWAVE, نام طراحان : Charles Godbout and Luc Plante, نام مشتری : .

GLASSWAVE سیستم دیوار پرده چند منظوره

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.