مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم قفسه بندی

Quadro Qusabi

سیستم قفسه بندی سیستم قفسه بندی کوادرو قصابی (یا به زودی QQ) از تطبیق پذیری داربست الهام گرفته شده است. Qusabi (به معنای "گوه" به زبان ژاپنی) در دهانه ها در ارتفاع مطلوب درج می شود. قفسه ها و کشوها روی گوه های قصابی بدون ابزار و آجیل قرار می گیرند. هر قفسه یا کشو را می توان در هر زمان تعویض کرد. جمع آوری یک سیستم جدید QQ فقط با 2 قفسه ، 4 پست و یک درپوش آسان است. کوچکترین اندازه قفسه 280 سانتی متر مربع است. قفسه های دیگر قفسه ها 8 سانتی متر عرض یا طولانی تر دارند. با اضافه کردن پست ها و قفسه های جدید به سیستم موجود ، می توان سیستم QQ را مجدداً مونتاژ کرد و به صورت بی پایان گسترش داد.

نام پروژه : Quadro Qusabi, نام طراحان : Sonia Ponka, نام مشتری : MultiMono.

Quadro Qusabi سیستم قفسه بندی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.