مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه لوکس

Scotts Tower

نمایشگاه لوکس برج اسکاتس یک توسعه مسکونی برتر در قلب سنگاپور است که برای پاسخگویی به تقاضای اقامتگاه های بسیار کارآمد در مناطق شهری توسط تعداد فزاینده ای از کارآفرینان از خانه و افراد حرفه ای طراحی شده است. برای تجسم این دیدگاه كه معمار - بن ون بركل از UNStudio - از "شهر عمودی" با مناطق مشخصی دارد كه به طور معمول به صورت افقی در یك بلوار شهری پراکنده می شود ، ما پیشنهاد كردیم كه "فضاهایی را در یك فضا ایجاد كنیم" ، جایی كه فضاها می توانند به صورت دگرگونی درآیند. خواسته شده توسط موقعیت های مختلف

نام پروژه : Scotts Tower, نام طراحان : Constance D. Tew, نام مشتری : Creative Mind Design.

Scotts Tower نمایشگاه لوکس

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.