مجله طراحی
مجله طراحی
تلویزیون 42 اینچ با استفاده از Bms

Agile

تلویزیون 42 اینچ با استفاده از Bms تلویزیون LED AGILE برای تأکید بر تصویر بر روی صفحه نمایش با استفاده از صفحه باریک طراحی شده است و با نگاه باریک ، روند تلویزیون را جلب می کند. وضوح در حاشیه نازک در اطراف صفحه نمایش بازتاب های مختلف و تابش نور بر روی سطح را ایجاد می کند که نتیجه آن ، سبک بودن طراحی است. این همچنین بر طراحی پایه تلویزیون تأثیر می گذارد. سطوح پایان فلزی با پایه های پلاستیکی مات و گردن پا نیمه شفاف با همان هدف با تلویزیون انجام می شود. قسمت سفارشی سازی AGILE لنزهای شفاف در رنگ ها است.

نام پروژه : Agile, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : .

Agile تلویزیون 42 اینچ با استفاده از Bms

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.