مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Two in One

صندلی فکر می کنم ترکیب جواهرات از پلاستیک و تخته سه لا (چوب) بسیار چشم انداز است. اساس ایده و ساخت این صندلی اسب قوس دار است. اسب قوسی قوس می تواند از هر رنگی باشد ، اما باید توسط دو جفت میله های فلزی تقویت شود ، زیرا شیب منفی پاهای جلو یک لحظه اضافی ایجاد می کند ، و به همین دلیل ، بار اضافی روی آنها وارد می شود. قسمت پشتی صندلی را می توان از تخته سه لا ساخته و روی دستگاه کنترل شده عددی ادامه داد. قطعات پشتی و جلویی را می توان به صورت جداگانه تولید کرد و سپس چسب (روی پین ها) یا مونتاژ کرد

نام پروژه : Two in One, نام طراحان : Viktor Kovtun, نام مشتری : Xo-Xo-L design.

Two in One صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.