مجله طراحی
مجله طراحی
گوشواره

GEMEL

گوشواره هدف من ایجاد سنگ قیمتی با استفاده از مطبوعات به عنوان روش ساخت من و استفاده از این محصول در طرح های جواهرات تاریخی من است. نتیجه یک سنگ قیمتی سبک "Gemel" با ماکت سبک است. 'Gemel' می تواند در طیف گسترده ای از رنگ ها ، الگوهای و اندازه های پر جنب و جوش تولید شود. 'Gemel' سبک وزن است ، و باعث می شود سنگ های بزرگ 'Gemel' به عنوان گوشواره ها پوشیده شوند ، که برای پوشاک راحت است. استفاده از "Gemel" به من این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از شکل ها و رنگ ها را در طراحی جواهرات من گنجانده باشم.

نام پروژه : GEMEL, نام طراحان : Katherine Alexandra Brunacci, نام مشتری : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL گوشواره

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.