مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS

دفتر با استفاده از خصوصیات ساختاری و فرمالیستی تخته گچ ، یک توری سفید در یک پس زمینه خاکستری باز می شود. خطوط سفید به گونه ای تشکیل شده اند که عملکردهای مختلف داخلی (کتابخانه ، روشنایی ، ذخیره سی دی ، قفسه بندی و میز) را ارائه می دهند. این مفهوم ناشی از یک فلسفه طراحی جامع است و همچنین تأثیراتی از نظریه آشوب می گذرد.

نام پروژه : STUDIO NL CONTROLLED CHAOS, نام طراحان : Athanasia Leivaditou, نام مشتری : ATHANASIA LEIVADITOU (STUDIO NL) - www.studionl.com.

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS دفتر

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.