مجله طراحی
مجله طراحی
مدفوع تاشو

Tatamu

مدفوع تاشو تا سال 2050 دو سوم جمعیت زمین در شهرها زندگی می کنند. هدف اصلی تاتامو تهیه مبلمان انعطاف پذیر برای افرادی است که فضای آنها محدود است از جمله افرادی که مرتباً در حال حرکت هستند. هدف از ایجاد مبلمان بصری است که استحکام را با یک شکل فوق العاده نازک ترکیب می کند. برای استقرار مدفوع فقط یک حرکت پیچش طول می کشد. در حالی که تمام لولا های ساخته شده از پارچه با دوام و وزن آن سبک است ، اما طرف های چوبی باعث پایداری می شوند. پس از اعمال فشار بر روی آن ، مدفوع به دلیل مکانیسم و هندسه منحصر به فرد خود ، محکم تر می شود زیرا قطعات آن به هم قفل می شوند.

نام پروژه : Tatamu, نام طراحان : Mate Meszaros, نام مشتری : Tatamu.

Tatamu مدفوع تاشو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.