مجله طراحی
مجله طراحی
دستبند

Phenotype 002

دستبند فرم دستبند فنوتیپ 002 نتیجه شبیه سازی دیجیتال از رشد بیولوژیکی است. الگوریتم به کار رفته در فرآیند خلاقانه ، امکان تقلید از رفتار ساختار بیولوژیکی و ایجاد اشکال ارگانیک غیرمعمول ، دستیابی به زیبایی محجوب به لطف ساختار بهینه و صداقت ماده را دارد. نمونه اولیه با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید می شود. در مرحله آخر ، قطعه جواهرات به صورت دستی با برنجی ، جلا داده شده و با توجه به جزئیات به پایان می رسد.

نام پروژه : Phenotype 002, نام طراحان : Maciej Nisztuk, نام مشتری : In Silico.

Phenotype 002 دستبند

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.