مجله طراحی
مجله طراحی
دستبند

Phenotype 002

دستبند فرم دستبند فنوتیپ 002 نتیجه شبیه سازی دیجیتال از رشد بیولوژیکی است. الگوریتم به کار رفته در فرآیند خلاقانه ، امکان تقلید از رفتار ساختار بیولوژیکی و ایجاد اشکال ارگانیک غیرمعمول ، دستیابی به زیبایی محجوب به لطف ساختار بهینه و صداقت ماده را دارد. نمونه اولیه با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید می شود. در مرحله آخر ، قطعه جواهرات به صورت دستی با برنجی ، جلا داده شده و با توجه به جزئیات به پایان می رسد.

نام پروژه : Phenotype 002, نام طراحان : Maciej Nisztuk, نام مشتری : In Silico.

Phenotype 002 دستبند

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.