مجله طراحی
مجله طراحی
آلاچیق متحرک

Three cubes in the forest

آلاچیق متحرک سه مکعب دستگاهی با خواص و کارکردهای مختلف (تجهیزات زمین بازی برای کودکان، مبلمان عمومی، اشیاء هنری، اتاق‌های مراقبه، باغ‌ها، مکان‌های استراحت کوچک، اتاق‌های انتظار، صندلی‌های با سقف) هستند و می‌توانند تجربیات فضایی تازه‌ای را برای افراد به ارمغان بیاورند. به دلیل اندازه و شکل، سه مکعب را می توان به راحتی با یک کامیون حمل کرد. از نظر اندازه، نصب (شیب)، سطوح صندلی، پنجره ها و غیره، هر مکعب به طور مشخص طراحی شده است. سه مکعب به حداقل فضاهای سنتی ژاپنی مانند اتاق های مراسم چای، با تنوع و تحرک اشاره دارد.

نام پروژه : Three cubes in the forest, نام طراحان : Kotoaki Asano, نام مشتری : KOTOAKI ASANO Architect & Associates.

Three cubes in the forest آلاچیق متحرک

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.