مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه عینک فروشی

Optika Di Moda

فروشگاه عینک فروشی در ساختماني كه روزگاري در آن به آهنگساز مجارستانی Franz Liszt بود ، Optika di Moda ويژگي هاي اصيل قرن نوزدهم و طراحي معاصر را در قلب بوداپست جمع مي كند. در معرض آجری در معرض مغازه قرار دارد و با کابینت های صفحه نمایش براق ، پیشخوان و کف در تضاد است. فضا توسط لوسترها روشن شده و واحدهای نمایشگر توسط چراغهای روشن روشن روشن می شوند. صندلی های الهام گرفته از چارلز ایمز و جداول ساده مشتریان را ترغیب می کنند تا در فروشگاه بگذرانند و اتاق های معاینه نوری تخصصی با یک درب شیشه ای در پشت اتاق جدا می شوند.

نام پروژه : Optika Di Moda, نام طراحان : Tamas Csiszer, نام مشتری : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda فروشگاه عینک فروشی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.