مجله طراحی
مجله طراحی
شیشه شات

Flourishing

شیشه شات The Flourishing Shot قطعه ای از گلدان های شیشه ای است که برای جامعه شکوفایی ما طراحی شده است. شیشه یک شات استاندارد 0.04L است که در یک نسخه شفاف و همچنین رنگ های مختلف حاصل از رنگ آمیزی شیشه تولید می شود. این نمایه از شکل دوتایی ساخته شده است که به طور طبیعی از قطرهای کوچک به بزرگ و برعکس منتقل می شود ، و یک مجسمه سفارشی را شبیه گل می کند. دلیل انتخاب کدک دوازده طرف آن ، نمایندگی هر ماه از سال بود. هدف این بود که مردم این امکان را داشته باشند که با لمس هنر از نوشیدنی الکلی مورد علاقه خود لذت ببرند.

نام پروژه : Flourishing, نام طراحان : Miroslav Stiburek, نام مشتری : MIROSLAVO.

Flourishing شیشه شات

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.