مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر

County Fair Charity Fundraiser

پوستر کوکتل علیه سرطان میزبان یک رویداد جمع آوری کمک های مالی سالانه برای جمع آوری کمک های مالی برای ذینفعان خود است. موضوع رویداد 2015 عادلانه بود. این پوستر دو رنگ ابریشمی در سطح شهر آویزان شده و مهمانان را دعوت به یادگیری یک رقص مربع و کوکتل های گرم کننده روده می کند تا دلیل خوبی داشته باشد. این طرح به یک بتونه پرنعمت باندانا اشاره می کند و نمادی از روبان آگاهی را در چاپ گنجانیده است.

نام پروژه : County Fair Charity Fundraiser, نام طراحان : Kathy Mueller, نام مشتری : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser پوستر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.