مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Mr Woo

آرم آقای وو یک معنای مضاعف دارد: اولین قصد ، تعهدی برای تحقق خود است که در ذن منعکس می شود. جنبه دیگر ، نگرش کلی به زندگی است ، همانطور که در "انتخاب (درست)". با این روحیه ، فرد آنچه را که دوست دارد انتخاب می کند. آقای وو این احساس را با اعتماد به نفس ، تحصیل کرده ، فرهیخته و شوخ طبعی به مردم می دهد تا بتوانند خود را تحقق بخشند. در نتیجه ، آقای وو ، طلسم ، که طنز ، اعتماد به نفس و درخشان است ، ساخته شد. آقای وو با بیان زیبایی شناسی و فرهنگ چینی ، برش مهر و موم را - که یک شکل سنتی از هنر است که در چین سرچشمه گرفته است - یادآوری می کند.

نام پروژه : Mr Woo, نام طراحان : Dongdao Creative Branding Group, نام مشتری : Mr. Woo.

Mr Woo آرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.