مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ تعلیق

Spin

لامپ تعلیق اسپین که توسط روبن سلدانا طراحی شده است ، یک لامپ LED معلق برای روشنایی لهجه است. بیان حداقلی خطوط اساسی آن ، هندسه گرد و شکل آن ، اسپین را به زیبایی و هماهنگی خود می بخشد. بدنه آن ، کاملاً از جنس آلومینیوم ساخته شده است ، ضمن اینکه به عنوان یک سینک گرما عمل می کند ، سبک و قوام را به خود اختصاص می دهد. پایه سقفی نصب شده با آن و تنش فوق العاده نازک آن باعث ایجاد احساس شناوری هوایی می شود. در رنگ سیاه و سفید موجود است ، چرخش نور مناسب برای قرار دادن در میله ها ، پیشخوان ها ، ویترین ها ...

نام پروژه : Spin, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin لامپ تعلیق

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.