مجله طراحی
مجله طراحی
میز باشگاه

Strech.me

میز باشگاه میز و میز قهوه Strech.me پاسخی است که در صورت درخواست مبلمان چند منظوره در خانه مدرن است. کاربر تشویق می شود تا ترکیب های مختلفی را ایجاد کند که فرم و عملکرد فعلی آن را تعیین می کند. در حالت عقب نشینی موجب صرفه جویی در فضا می شود ، در حالی که کشویی جدول کشویی در سمت چپ و راست بدون هیچ قسمت فلزی یا مکانیسم های اضافی - از 80 تا 150 سانتی متر امکان پذیر است. دو عنصر قابل تمدید را می توان به طور کامل از ساختار اصلی جدا کرد و دوباره مرتب کرد ، بنابراین آنها به طور مستقل به عنوان عناصر مکانی همه کاره استفاده می شوند: نیمکت ، میز اضافی ، گلدان / غرفه روزنامه یا میز کنار تخت.

نام پروژه : Strech.me, نام طراحان : Ivana Cvetkovic Lakos, نام مشتری : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me میز باشگاه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.