مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ آویز

Golden cuboids

لامپ آویز مکعب های طلایی Gobo در یک کنفرانس هماهنگی ساخته شده است. پلی استرون ها ، تنش پذیری و نسبت طلایی در این طرح جایگاه اصلی را به خود اختصاص داده اند. این کلید زیبایی و نوعی سازگاری است که در قدرت مکعب های طلایی یافت می شود. این سیستم تعلیق فیکسچر بر روی سیستم قرقره کار می کند. این می تواند اشکال مختلفی را ایجاد کند که پرتوهای نور را فیلتر می کند و بنابراین می تواند اتاق را در سایه ها و خطوط خالص و متنوع لباس ببندد. خلوص و نورپردازی با سبکی مواد مورد استفاده شدت می یابد.

نام پروژه : Golden cuboids, نام طراحان : Nicolas Brevers,, نام مشتری : Gobo.

Golden cuboids لامپ آویز

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.