مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی منزل مسکونی

Casa Dova

طراحی داخلی منزل مسکونی بازی کردن ، تقریباً در اطراف فرد ، با نوری که روشنگری می کند ، اما به عنوان نقاط مرجع نیست. مواد نوآورانه ، از نظر فنی و کاملاً یکپارچه. با آنها نشانه های خارق العاده ای را به وجود آورد که معماری "استادان" از آن گذشتند و اکنون خود را پیدا کرده و جوانی خود را برجسته می کنند. ترکیب شکوه و جلال اصلی با دانش ، تکنیک و مدینه فاضله ، که در آن زمان مهارت فوق العاده ای داشت ، در یک مکان غافلگیرانه از مدرنیته "قدیمی" و منحصر به فرد.

نام پروژه : Casa Dova, نام طراحان : Alessandro Marchelli, نام مشتری : Casa DOVA.

Casa Dova طراحی داخلی منزل مسکونی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.