مجله طراحی
مجله طراحی
میز ، چهار چوب ، تخته سنگ

Trifold

میز ، چهار چوب ، تخته سنگ شکل Trifold با ترکیبی از سطوح مثلثی و یک دنباله تاشو منحصر به فرد مطلع می شود. این طراحی مینیمالیستی و در عین حال پیچیده و مجسمه سازی است ، از هر زاویه دید ، یک ترکیب منحصر به فرد را نشان می دهد. این طرح می تواند متناسب با اهداف مختلف انجام شود بدون اینکه به کلیت ساختاری آن آسیب برسد. Trifold ویترین روشهای ساخت دیجیتال و استفاده از فناوریهای جدید ساخت مانند رباتیک است. فرایند تولید با همکاری یک شرکت ساخت روباتیک و متخصص در فلزات تاشو با روبات های 6 محوره توسعه یافته است.

نام پروژه : Trifold, نام طراحان : Max Hauser, نام مشتری : .

Trifold میز ، چهار چوب ، تخته سنگ

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.