مجله طراحی
مجله طراحی
سالن بار

Linear Lounge

سالن بار Linear Lounge Bar تجربه ای از شراب و شام های شراب پیچیده و دلپذیر را به میهمانان مقیم می دهد. Linear Lounge Bar همچنین دارای یک اتاق ناهار خوری اختصاصی است و طیف باورنکردنی از مالت های زیبا و کوکتل های خلاقانه و هنری را در خود جای داده است. ماه و موسیقی در Linear قرار است بهترین ترکیب های شادی و لذت را برای میهمانان ایجاد کند. Linear Lounge Bar نیز مکانی مناسب برای افراد حرفه ای است تا همسالان خود را برای یک عصر راحت و راحت با آبشارهای دلپذیر و بی نظیر بیابند.

نام پروژه : Linear Lounge, نام طراحان : Ketan Jawdekar, نام مشتری : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge سالن بار

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.