مجله طراحی
مجله طراحی
ترموستات منزل فردی

The Netatmo Thermostat for Smartphone

ترموستات منزل فردی ترموستات برای تلفن های هوشمند مغایر با طراحی سنتی ترموستات ، طراحی زیبا و مینیمالیستی را ارائه می دهد. مکعب شفاف در یک لحظه از رنگ سفید به رنگ دیگر منتقل می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از 5 فیلم رنگی قابل تعویض را در پشت دستگاه اعمال کنید. نرم و سبک ، رنگ لمس ظریف و اصالت را به ارمغان می آورد. فعل و انفعالات بدنی به حداقل می رسد. یک لمس ساده امکان تغییر دما را در حالی که تمام کنترل های دیگر از طریق تلفن هوشمند کاربر ساخته شده است. صفحه ای از جوهر E برای کیفیت بی نظیر و کمترین مصرف انرژی انتخاب شده است.

نام پروژه : The Netatmo Thermostat for Smartphone, نام طراحان : Netatmo, نام مشتری : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone ترموستات منزل فردی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.