مجله طراحی
مجله طراحی
غرفه نمایشگاهی

Onn Exhibition

غرفه نمایشگاهی Onn محصولی با صنایع دستی برتر است که با سنتهای مدرن از طریق اربابان دارایی های فرهنگی ترکیب شده است. مواد ، رنگ ها و محصولات اون از طبیعت الهام گرفته شده است که شخصیت های سنتی را با طعم و مزه زیبایی روشن می کند. غرفه این نمایشگاه برای تکرار صحنه ای از طبیعت با استفاده از موادی که با محصولات تعریف شده اند ، ساخته شده است تا خود به یک اثر هنری هماهنگ تبدیل شود.

نام پروژه : Onn Exhibition, نام طراحان : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, نام مشتری : Onn.

Onn Exhibition غرفه نمایشگاهی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.