مجله طراحی
مجله طراحی
سیگنال راهنمایی و رانندگی

Don Luis

سیگنال راهنمایی و رانندگی بسیاری از کشورها شروع به اجرای سیاست هایی برای تشویق پیاده روی به عنوان یک روش مهم حمل و نقل کردند. ریسک عابر پیاده هنگامی افزایش می یابد که طراحی جاده نتواند برنامه ریزی و تأمین مکانیسم های کنترل ترافیک را انجام دهد که عابران را از وسایل نقلیه جدا می کند. تخمین زده می شود که به طور کلی تصادفات بین 1 تا 2 درصد تولید ناخالص ملی (WHO) هزینه کند. دون لوئیس یک سیگنال ترافیکی سه بعدی است که به یک خط 2D زرد رنگ در پیاده رو وصل می شود تا از عبور عابر پیاده در خیابان و مکان دیگری برای گورخر جلوگیری کند. طراحی شده با یک تحلیل فرهنگی اجتماعی و صرفاً از رهنمودهای زیبایی شناختی نیست.

نام پروژه : Don Luis, نام طراحان : CasBeVilla Team, نام مشتری : CasBeVilla Team.

Don Luis سیگنال راهنمایی و رانندگی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.