مجله طراحی
مجله طراحی
درب محوری تهویه

JPDoor

درب محوری تهویه JPDoor یک درب محوری کاربرپسند است که با سیستم پنجره jalousie ادغام می شود و به ایجاد جریان تهویه کمک می کند و در عین حال موجب صرفه جویی در فضا می شود. طراحی همه چیز در مورد پذیرش چالش ها و حل آنها با اکتشاف فردی ، تکنیک ها و باور است. هیچ طرح صحیح یا غلطی وجود ندارد ، در واقع بسیار ذهنی است. با این حال ، طراحی های عالی نیازها و نیازهای کاربر نهایی را برآورده می کند یا تأثیر زیادی در جامعه می گذارد. جهان مملو از رویکردهای مختلف طراحی در هر گوشه است ، بنابراین از اکتشاف خودداری نکنید ، "گرسنه بمانید احمق باشید - استیو کار".

نام پروژه : JPDoor, نام طراحان : Jerome Thia, نام مشتری : Exuidea Design.

JPDoor درب محوری تهویه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.