مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی کف

Fractal

صندلی کف با الهام از اوریگامی ، Fractal با نگاهی به چین و چروک ها به وجود می آورد تا یک سطح انعطاف پذیر ایجاد کند که با روشی سریع و ساده با بدن و فعالیت های ما سازگار باشد. این صندلی احساس شکل مربعی است که هیچ تقویتی یا پشتیبانی اضافی را شامل نمی شود ، فقط با تکنولوژی آن می تواند هنگام استراحت از بدن ما پشتیبانی کند. این کار به بسیاری از کاربردها اجازه می دهد: به عنوان یک کیسه ، صندلی ، یک صندلی بلند ، و به عنوان یک ماژول ، می توان آن را با دیگران جمع کرد تا تنظیمات مختلف اتاق را ایجاد کند.

نام پروژه : Fractal, نام طراحان : Andrea Kac, نام مشتری : KAC Taller de Diseño.

Fractal صندلی کف

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.