مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم تصفیه آب آزمایشگاهی

Purelab Chorus

سیستم تصفیه آب آزمایشگاهی Purelab Chorus اولین سیستم تصفیه آب مدولار است که برای متناسب سازی نیازها و فضای آزمایشگاهی فرد طراحی شده است. این کلیه نمرات آب تصفیه شده را ارائه می دهد و یک راه حل مقیاس پذیر ، انعطاف پذیر و سفارشی ارائه می دهد. عناصر مدولار را می توان در آزمایشگاه توزیع کرد و یا با یک قالب برج منحصر به فرد به یکدیگر متصل شد و ردپای سیستم را به حداقل رساند. کنترل های کبدی نرخ دبی بسیار قابل کنترل را ارائه می دهند ، در حالی که هاله ای از نور نشان دهنده وضعیت کر است. فناوری جدید کر را پیشرفته ترین سیستم در دسترس می کند و باعث کاهش تأثیرات زیست محیطی و هزینه های جاری می شود.

نام پروژه : Purelab Chorus, نام طراحان : LA Design , نام مشتری : ELGA.

Purelab Chorus سیستم تصفیه آب آزمایشگاهی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.