مجله طراحی
مجله طراحی
برندسازی هویت اسلامی

Islamic Identity

برندسازی هویت اسلامی مفهوم پروژه برندسازی برای برجسته سازی ترکیبی از تزئینات سنتی اسلامی و طراحی معاصر. از آنجا که مشتری به ارزشهای سنتی و هنوز علاقه مند به طراحی معاصر پیوست. از این رو ، این پروژه بر دو شکل اساسی بنا شده است. دایره و مربع این اشکال برای برجسته کردن تضاد بین ترکیب الگوهای سنتی اسلامی و طراحی معاصر مورد استفاده قرار گرفت. هر واحد در الگوی یک بار مورد استفاده قرار می گرفت تا به هویت جلوه ای پیچیده ببخشد. از رنگ نقره ای برای تأکید بر ظاهر امروزی استفاده می شد.

نام پروژه : Islamic Identity, نام طراحان : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, نام مشتری : Lama Ajeenah.

Islamic Identity برندسازی هویت اسلامی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.