مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Kalamis Liman Restaurant

رستوران رستوران Kalamis Liman توسط Atölye A Architecture طراحی شده است. یک فیلم انیمیشن برای ارائه پروژه مورد نیاز بود. هدف از ساخت این فیلم انیمیشن که توسط Ayhan Güneri Architects تهیه شده است ، منعکس کننده واقع گرایی این رستوران بود. مرحله مدل سازی دوره 10 روزه رستوران Kalamis Liman ، متشکل از 1600 مربع 64 ثانیه از انیمیشن تا مرحله اجرا ، در سال 800 به پایان رسیده است ساعت. ارائه پروژه برای انیمیشن ، 3dsmax ، برنامه های پرتوهای v آماده شده است. از سخت افزار ایستگاه کاری xeon 16 هسته ای 48 گیگابایتی 48 گیگابایتی ram ram استفاده شد.

نام پروژه : Kalamis Liman Restaurant, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant رستوران

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.