مجله طراحی
مجله طراحی
امکانات تفریحی

Winter under the roof

امکانات تفریحی در آستانه هیچ فعالیت اسکی در کوهستان وجود ندارد. برای فعالیت های کوهستانی و آماده سازی برای رقابت در اسکی در کوه های آلپ ، شیئی به نام مرکز اسکی سرپوشیده اختراع شد. این سه نوع مسیر پیاده روی را برای مهارت های مختلف مالکیت اسکی فراهم می کند. غرفه های طراحی شده برای تماشاگران برای تماشای مسابقات ورزشی است. هتل طراحی شده برای ورزشکاران خارجی و مرکز بازدید کنندگان. روی نمای منعکس کننده ایده یخ کوه دره کوه پوشیده از برف است. مرکز پشتیبانی هنوز شبیه یخی است. ایده چنین مرکزی با هدف ترویج اسکی در قزاقستان.

نام پروژه : Winter under the roof, نام طراحان : Ozimuk Tatyana, نام مشتری : The diploma project.

Winter under the roof امکانات تفریحی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.