مجله طراحی
مجله طراحی
وسیله نقلیه

Shark

وسیله نقلیه کوسه وسیله نقلیه مفهومی است که می تواند نیرو را به منظور پرواز به نیروی مفید تبدیل کند. فلسفه طراحی کوسه این است که ابتدا نیروی Drag را بدست آورد و سپس ، هنگامی که وسیله نقلیه از زمین به دلیل مقاومت جریان هوا بلند می شود ، جریان هوا را از طریق سوراخ های موجود در بازوهای خود عبور می دهد. این سوراخ ها به سرعت باز و بسته می شوند به گونه ای که کوسه می تواند خود را متعادل تر نگه دارد.

نام پروژه : Shark, نام طراحان : Amin Einakian, نام مشتری : Amin Einakian.

Shark وسیله نقلیه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.