مجله طراحی
مجله طراحی
مجله

Going/Coming

مجله این مجله هیئت مدیره براساس ایده عزیمت و ورود ، به دو بخش رفتن / آمدن تقسیم می شود. سفر به شهرهای اروپایی ، تجربیات سفر و نکاتی برای سفر به خارج از کشور است. شامل گذرنامه یک شخص مشهور در هر نسخه. گذرنامه "جمهوری مسافرین" اطلاعات شخصی در مورد آن شخص و مصاحبه آنها دارد. آمدن همه چیز در مورد این ایده است که بهترین سفر یک بازگشت به خانه است. در مورد دکوراسیون منزل ، پخت و پز ، فعالیتهایی که با خانواده و کالاهای خود انجام می دهیم صحبت می کنیم تا از خانه ما بهتر لذت ببریم.

نام پروژه : Going/Coming, نام طراحان : Catarina Jordão, نام مشتری : .

Going/Coming مجله

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.