مجله طراحی
مجله طراحی
کیف چند منظوره

Collectote

کیف چند منظوره کلکتوت یک کیسه 3 در 1 است که به شما امکان می دهد تا همه چیز را سازماندهی کنید. کیسه مسنجر بزرگ خود را جدا کنید ، در حالی که وسایل مورد نیاز خود را در یک کیف کوچکتر برای سفر ، بازدید از موزه ، کلاس ها ، کار و نمایشگاه حمل کنید. کیسه مسنجر به اندازه کافی بزرگ است که بیش از 5 آلبوم به اندازه نامه ، لپ تاپ و موارد شبانه شما را در خود جای داده است. کلکتوت دارای یک دارنده کارتن چرمی و دو کیسه جداشونده است که با رنگ آستین متفاوت است. این سرویس در بسیاری از شرایط متنوع ، نیازهای همه افراد ، از هنرمندان گرفته تا مدیران را تأمین می کند.

نام پروژه : Collectote, نام طراحان : Yun Hsin Lee, نام مشتری : Collectors Club of New York.

Collectote کیف چند منظوره

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.