مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

SERENAD

صندلی من به همه نوع صندلی ها احترام می گذارم به نظر من یکی از مهمترین و کلاسیک ترین و ویژه ترین موارد در طراحی فضای داخلی صندلی است. ایده صندلی Serenad از قو روی آب می چرخد که صورتش را چرخاند و صورت خود را بین بال قرار داد. شاید سطح درخشان و نرم و صاف در صندلی سرناد با طراحی متفاوت و خاص آن فقط برای مکانهای بسیار خاص و منحصر به فرد ساخته شده باشد.

نام پروژه : SERENAD, نام طراحان : Ali Alavi, نام مشتری : Ali Alavi Design.

SERENAD صندلی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.