مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه لباس زنانه

The Hostess

مجموعه لباس زنانه مجموعه فارغ التحصیلان داریا ژلیوا در مورد زنانگی و مردانگی ، قدرت و شکنندگی است. الهام بخش این مجموعه از یک افسانه قدیمی از ادبیات روسی ناشی می شود. میزبان کوه مس ، یک حامی جادویی از معدنچیان از یک افسانه قدیمی روسیه است. در این مجموعه می توانید ازدواج زیبا از خطوط مستقیم را مشاهده کنید ، همانطور که از لباس ماینرها الهام گرفته شده است ، و حجم های برازنده لباس ملی روسیه. اعضای تیم: Daria Zhiliaeva (طراح) ، Anastasiia Zhiliaeva (دستیار طراح) ، Ekaterina Anzylova (عکاس)

نام پروژه : The Hostess , نام طراحان : Daria Zhiliaeva, نام مشتری : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  مجموعه لباس زنانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.