مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Schon

لامپ منابع نور این لامپ منحصر به فرد در مرکز شکل کلی قرار گرفته است ، بنابراین یک منبع نوری نرم و یکنواخت را روشن می کند. سطوح نوری از بدنه اصلی جدا شده است بنابراین شکل بدنه ساده با قسمت های پایین به علاوه صرفه جویی در مصرف انرژی در اثر مصرف کم برق باعث می شود ویژگی فوق العاده ای به آن بخشیده شود. همچنین بدنه قابل لمس برای روشن یا خاموش کردن چراغ یکی دیگر از ویژگی های مدرن این نور بی نظیر است. بیان منجر به تفاوت در روشنایی می شود و نورپردازی لامپ طراحی شده است. بیشترین نور از لامپ ها به طوری که بیننده از نور استفاده نکند ، کم رنگ می شود. زیبا برای زندگی

نام پروژه : Schon, نام طراحان : Mostafa Arvand, نام مشتری : Deco Light Group Co..

Schon لامپ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.