مجله طراحی
مجله طراحی
اره

Rotation Saw

اره اره زنجیره ای برق با یک دسته چرخشی. این زنجیره دارای دسته ای است که 360 درجه می چرخد و در زاویه های از پیش تعریف شده متوقف می شود. به طور کلی ، افراد با چرخاندن اره های خود در زوایای مشخص یا تکیه دادن یا کج کردن قسمتهای بدن ، درختان را به صورت افقی یا عمودی برش می دهند. متأسفانه ، اره غالباً از چنگال کاربر خارج می شود یا کاربر مجبور است در موقعیتی ناخوشایند کار کند ، که ممکن است باعث صدمات شود. برای جبران چنین اشکالاتی ، اره پیشنهادی به یک دسته چرخان تعبیه شده است تا کاربر بتواند زوایای برش را تنظیم کند.

نام پروژه : Rotation Saw, نام طراحان : Hoyoung Lee, نام مشتری : DESIGNSORI.

Rotation Saw اره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.