مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه پخش فیلم های دیجیتال

Avoi Set Top Box

دستگاه پخش فیلم های دیجیتال Avoi یکی از جدیدترین جعبه های هوشمند هوشمند مجموعه وستل است که عمدتاً فناوری پخش دیجیتالی را برای کاربران تلویزیون فراهم می کند. مهمترین شخصیت Avoi "تهویه پنهان" است. تهویه پنهان باعث ایجاد طرح های منحصر به فرد و ساده می شود. با Avoi علاوه بر تماشای کانال های دیجیتال با کیفیت HD ، می توانید به موسیقی گوش دهید ، فیلم تماشا کنید و به عکس و تصاویر روی صفحه تلویزیون نگاه کنید ، در حالی که این فایل ها را از طریق منوی UI کنترل می کنید. سیستم عامل Avoi اندروید V4.2 Jel است

نام پروژه : Avoi Set Top Box, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box دستگاه پخش فیلم های دیجیتال

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.