مجله طراحی
مجله طراحی
تلویزیون Led

XX250

تلویزیون Led مجموعه تلویزیونی بدون مرز وستل که در بخش بسیار پرفشار الکترونیک مصرفی قرار دارد. صفحه آلومینیومی نمایشگر را به عنوان یک قاب نازک تقریبا نامرئی نگه می دارد. قاب باریک براق تصویر منحصر به فرد این محصول را در بازار غیر اشباع به شما می دهد. این صفحه نمایش به طور چشمگیری از تلویزیونهای LED معمولی با سطح صفحه نمایش براق آن که در قاب فلزی نازک پوشانده شده است ، متفاوت است. قسمت براق آلومینیومی در زیر صفحه نمایش هنگام جدا کردن تلویزیون از میز بالای میز باعث ایجاد جذابیت می شود.

نام پروژه : XX250, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : Vestel Electronics Co..

XX250 تلویزیون Led

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.